Agility překážky v provedení Profi

Naše profesionální překážky jsou vyrobeny podle požadavků zkušebního řádu agility ČR a FCI.

Při konstruci našich výrobků dbáme na použití kvalitních materiálů, které zvyšují jejich životnost, na jejich bezpečnost pro pejsky a jejich pánečky a také aby byly elegantní a hezké.

 

 

   Šikmá stěna áčko - od 24 800 Kč

Tato zónová překážka je vyrobena z pevných Al profilů. Jako základní, nosný povrch je použita voděodolná překližka. Finální povrch tvoří elastická deska z gumového granulátu o síle 10 mm, která je nalepena na nosný podklad. Zóna je v barvě červené, zbytek áčka je v černé barvě. Na vaše přání můžeme na finální povrch použít též vroubkovanou gumu o síle 3 mm. Hrany áčka jsou opatřeny tenkým Al profilem ve tvaru L, který chrání hrany proti odtržení a před zatékáním vody do konstrukce Jednotlivé stěny áčka jsou spojeny řetězy s karabinou a je možné s jejich pomocí nastavit různé výšky áčka. Další varianta místo řetězů je použití dvou do sebe se zasunujících Al profilů pomocí kerých se nastaví áčko na požadovanou výšku. Na šikmých stěnách jsou v pravidelných vzdálenostech připevněné pomocné lišty
Rozměry a provedení překážek odpovídají zkušebnímu řádu agility ČR a FCI

 


 

   Slalom - 8 450 Kč

Konstrukce slalomu je svařena z ocelové pásoviny,opatřena základním a vrchním nátěrem syntetické barvy. K základní konstrukci jsou pevně přišroubovány trny z odolného plastu,na které se nasazují jednotlivé sloupky slalomu. Sloupky jsou vyrobeny z pevných barevných PVC trubek o průměru 32 mm. Slalom se dá jednoduše rozpojt na 4 díly. V délce 2x 4 sloupky a 2x 2 sloupky. Boční opěrné patky základní konstrukce jsou opatřeny otvorem pro případné ukotvení konstrukce k nerovnému podkladu. Základní barevné provedení spodního rámu je tmavě hnědá barva. Sloupky dodáváme v barvě červené a tmavě šedé,která je navíc opatřena nalepenými zelenými proužky. Konce sloupků jsou uzavřeny čepičkou z bílého PVC.
Rozměry a provedení překážek odpovídají zkušebnímu řádu agility ČR a FCI

 


 

   Stůl - 7 500 Kč

Konstrukce je vyrobena z AL profilů a pevné, voděodolné překližky. Finální povrch tvoří vroubkovaná guma, případně elastická pryžová deska z granulátu o síle 10mm. Stůl má jednoduchým způsobem přestavitelnou výšku pro kategorii L = 60cm a M+S = 35cm. Rozměr stolu je 90 x 90cm. Je vyroben v souladu s řádem agility ČR a FCI.
Rozměry a provedení překážek odpovídají zkušebnímu řádu agility ČR a FCI

 


 

   Houpačka - 15 700 Kč

Rám houpačky je vyroben z hliníkových profilů. Jako podkladní deska je použita vodovzdorná překližka nebo hliníkový plech. Povrch tvoří 10mm deska z gumového granulátu. Hrany jsou chráněny tenkostěnným hliníkovým profilem tvaru L. Podpěra houpačky je výškově nastavitelná. Houpačka splňuje požadavky řádu agility ČR a FCI.
Rozměry a provedení překážek odpovídají zkušebnímu řádu agility ČR a FCI

 


 

   Houpačka - 13 600 Kč

Tato levnější varianta houpačky je vyrobena z hoblovaných smrkových profilů. Jako podklad je použita voděodolná překližka a povrch tvoří "umělá tráva". Konstrukce houpačky je ošetřena dvouvrstvým barevným nátěrěm, stojan je vybaven gumovými patkami proti zemní vlhkosti. Zóny jsou nastříkány barvou. Za příplatek montujeme na hrany houpačky ochranu z tenkostěnného hliníkového profilu ve tvaru L.
Provedení odpovídá řádu agility ČR a FCI.

 


 

   Kladina pro agility - podklad vodovzdorná překližka 26 600 Kč

   Kladina pro agility - celohliníková 29 200 Kč

Konstrukce kladiny je tvořena pevným 4mm silným hliníkovým profilem. Podklad tvoří vodovzdorná překližka. Povrch je polepen elastickou deskou z gumového, probarveného granulátu, hrany jsou chráněny proti odtržení tenkostěnným, hliníkovým profilem ve tvaru L. Podpěry vyrobené z hliníkových profilů jsou částečně výškově stavitelné. Pro tréning je možné přiobjednat výškově nastavitelné podpěry (výška nastavení od 40 do 90 cm). Cena tréningových podpěr (1 pár) - 3 800 Kč
Provedení odpovídá řádu agility ČR a FCI.

 


 

   Kladina 19 600 Kč

Tato levnější varianta kladiny je vyrobena z hoblovaných smrkových profilů. Jako podklad je použita voděodolná překližka a povrch tvoří "umělá tráva". Rám kladiny je vyztužen proti prohnutí a nežádoucím vibracím, náběhy jsou podepřeny stavitelnou opěrkou. Celá konstrukce je ošetřena dvouvrstvým barevným nátěrem. Podpěry jsou na spodní straně vybaveny gumovými patkami proti vlhkosti. Sestupová prkna jsou opatřena stoupacími latěmi se zaoblenou hranou. Zóny jsou nastříkány barvou. Za příplatek montujeme na hrany kladiny ochranu z tenkostěnného hliníkového profilu ve tvaru L.
Provedení odpovídá řádu agility ČR a FCI.

 


 


   Kruh pro agility - 7 100 Kč

Konstrukce je tvořena ze smrkových hoblovaných profilů, spodní lišty lze snadno v případě transportu odmontovat. Kruh je pevný (nerozpadá se), zavěšený ve 4 bodech na řetízcích a je opatřen měkkou, miralonovou vrstvou, která zabraňuje poranění pejska. Kruh je stavitelný na dvě polohy, L- 80cm, M,S- 55 cm. Konstrukce je ošetřena dvojitým, barevným nátěrem. Spodní lišty jsou opatřeny gumovými patkami, proti zemní vlhkosti.
Provedení odpovídá řádu agility ČR a FCI.

 


 


   Skok daleký - 5 900 Kč

Překážka je vyrobena z hoblovaných smrkových profilů. Je tvořena ze 4 ks jednotlivých, výškově odlišných stupňů. Pro vymezení prostoru překážky slouži 4ks sloupků, které jsou opatřeny kovovými bodci pro snadné ukotvení v terénu. Všechny části překážky jsou ošetřeny dvojitým barevným nátěrem.
Rozměry a provedení překážek odpovídají zkušebnímu řádu agility ČR a FCI

 


 


 

Agility překážky v provedení Hobby


Naše hobby překážky jsou určeny zejména pro trénink, případně pro vybavení psích školiček, kde se až tak nedbá na přesné provedení překážky podle řádu agility ČR a FCI.

Přesto jsou tyto překážky pro pejsky bezpečné a svojí kvalitou srovnatelné s profi překážkami. Učí se na nich zvládat dovednosti potřebné pro agility nebo jen poslouží pro radost z pohybu pro pejsky a jejich pánečky.

Nabízíme základní řadu našich hobby překážek, ale jsme schopni vyhovět vašim požadavkům na vzhled a provedení konkrétní překážky.


 

    1. Zónové překážky

Hliníková kladina "Babby". Tato kladina je vyrobena z Alu profilů, povrch tvoří pryžová elastická deska z granulátu. Předností je nízká hmotnost, snadná demontáž a montáž jednotlivých dílů, jednoduchá přeprava a důraz je kladený na bezpečnost štěňat a malých plemen. Rozměry: d x š x v 2+2+2m x 0,3m x 0,6m.
    Cena kladiny s podkladem z vodovzdorné překližky - 12 900 Kč
    Cena celohliníkového provedení - 14 800 Kč

Hliníkové áčko "Babby" je vyrobeno z Alu profilů, nosná deska je z vodovzdorné překližky, nebo z Al plechu, povrch tvoří elastická pružná deska z granulátu, hrany áčka jsou chráněny proti poškození nebo odtržení tenkostěnným profilem ve tvaru L. Áčko je konstruováno s ohledem na bezpečnost štěňat a malých plemen. Rozměry: stěny - 60 x 110cm, výška 80cm.
    Provedení s překližkou - 6 900 Kč, celohliníkové - 8 400 Kč.

Kladina "Babby"Pohled z boku
 
Hliníkové áčko "Babby"Hliníkové áčko "Babby" - detail
 

 

   Hliníková "Babby" houpačka - 10 800 Kč

Houpačka je vyrobena z pevných hliníkových profilů, podklad tvoří vodovzdorná překližka. Povrch je polepen deskou z gumového granulátu. Hrany jsou chráněny proti odtržení tenkostěnným hliníkovým profilem ve tvaru L. Podpěra je výškově nastavitelná. Rozměry houpačky jsou: (d x š x v) 230 x 30 x 40cm.

Cena za celohliníkové provedení, (podklad hliníkový plech) je 11 800 Kč.

 


 


Šikmá stěna "áčko", houpačka, kladina - konstrukce zónovek se plně podřídí vašim požadavkům.
Na jejich výrobu je možné použít dřevo, hliníkové profily nebo plast. Jako podklad pro povrch může posloužit překližka, OSB atd. Na finální povrch je možno vybírat z vroubkované gumy, elastické pryžové desky z granulátu nebo použijeme koberec tzv. umělou trávu. Barvu,velikost ,materiál a případně další úpravy vám rádi pomůžeme zrealizovat

Áčko - od 3 400 KčHoupačka - od 4 600 KčKladina - od 5 000 Kč
 

 

     2. Skokové překážky

Kruh, výškovky, dálka - i u těchto překážek plně vyhovíme vašim požadavkům na vzhled, velikost a použitý materiál. Překážky mohou být vyrobeny celé ze dřeva, nebo v kombinaci Al profily, dřevo, plast atd. U výškových překážek nabízíme možnost libovolně nastavovat výšku překážky podle vašich potřeb. U skoku dalekého dodáváme základní sadu 5ti stupňů, které si postavíte v libovolném počtu.

Kruh - 6 700 KčSkok daleký - 4 600 Kč
 
Skok vysoký 1 - 4 100 KčSkok vysoký 2 - 4 150 Kč
 

 

     3. Slalom

Nabízíme jednoduchý cvičný slalom bez pevné konstrukce, skládající se z 12ti plastových trubek, které se pomocí ocelových bodců zapíchnou do země v potřebných vzdálenostech.

Cena 3 600 Kč
 


 

Tyto překážky jsou používané ve psí školičce Baf v Bítovčicích a v Kovalovicích


Kontaktní údaje

Štěpán Emmer
Bítovčice 68    PSČ: 588 22
IČO: 62795091 stepan.emmer@centrum.cz Tel.:  724 894 755

  Galerie našich výrobků