Obedience

 

  Targety

Vyrábíme targety pro Obedienci a pro Dogdancing v širokém spektru velikostí a ve dvou základních typech - deskové a zvýšené. Targety jsou vyrobeny z kvalitní smrkové laťovky a jsou polepeny kobercem, případně umělou trávou. Je možné vyrobit i atypické rozměry, dle přání zákazníka.

Cena od 140 Kč, viz ceník

 

 

Deskové

Zvýšené

Rozměr

Cena

Cena

10x10 cm

140 Kč

160 Kč

15x15 cm

160 Kč

180 Kč

20x20 cm

200 Kč

220 Kč

25x25 cm

230 Kč

280 Kč

30x30 cm

300 Kč

350 Kč

35x35 cm

380 Kč

440 Kč

40x40 cm

500 Kč

560 Kč

45x45 cm

640 Kč

690 Kč

50x50 cm

700 Kč

780 Kč

30x90 cm

650 Kč

700 Kč

 


 

     Přenosný plůtek

Pro oddělení prostoru při cvičení nebo při organizování soutěží, vyrábíme přenosné plůtky.
Plůtky jsou vyrobeny ze smrkového dřeva, dvakrát napuštěny lazurou. Jsou snadno přenosné a samostatně stojící nebo závěsné na přenosných sloupcích. Variantu samostatně stojících lze použít i na nerovném terénu, varianta se sloupky je určena na rovné povrchy.
   Základní modul má rozměry: d x v - 150 x 60 cm
   Cena tohoto modulu je 2 100 Kč

 

 

Záchranářské překážky

 

   Stůl pro záchranářský výcvik - 7 600 Kč

  

Stůl je vyroben z hliníkových profilů, jako podklad je použita vodovzdorná překližka, povrch je polepen vroubkovanou gumou v černé barvě nebo elestickou deskou z gumového granulátu barvy černá, červená, zelená. Hrany stolu jsou chráněny tenkostěnným hliníkovým profilem ve tvaru L. Rozměry stolu jsou 1m x 1m, výška 0.5m.

 Kolečka pro přepravu stolu - 2 100 Kč

 

 

 

   Záchranářský žebřík dle FCI

  

Žebřík je vyroben z pevných, hliníkových profilů. Nášlapové latě jsou z hoblovaných smrkových profilů a jsou ošetřeny kvalitní tenkovrstvou lazurou, náběhové prkno je vyrobeno z vodovzdorné překližky a je polepeno umělou trávou. Hrany prkna jsou chráněny tenkostěnným hliníkovým profilem ve tvaru L. Rozměry žebříku odpovídají mezinárodnímu zkušebnímu řádu, pro zkoušky záchranářských psů. (DxŠxV) 395x50x50cm. Náběhové prkno je 1.2m dlouhé a je opatřeno stoupacími lištami. Žebřík lze vyrobit i v dřevěném provedení. Podpěry a náběhové prkno lze snadno odmontovat a převážet.

 Cena vyobrazeného žebříku je 19 800 Kč

 

 

 

     Pohyblivá, zavěšená lávka- IPO-R 2019

Překážka je vyrobena z pevných hliníkových profilů a skládá se ze dvou stabilních nosných stojanů, na kterých je zavěšena na řetězech pohyblivá, výškově nastavitelná lávka. Rám lávky je vyroben ze smrkových hranolů pokrytých vodovzdornou překližkou. Finální povrch tvoří deska z gumového granulátu, hrany jsou chráněny proti odtržení alu.tenkostěnným profilem ve tvaru L. Součástí překážky jsou 2 ks náběhových ramp, které jsou vyrobeny ze smrkových hranolů, povrch tvoří vodovzdorná překližka a deska z gumového granulátu. Hrany taktéž chráněny alu. profilem. Překážku lze vyrobit i s jiným povrchem, případně celohliníkovou.
   Cena překážky 23 000 Kč

 

 

 

   Pohyblivá lávka na sudech

  

Překážka je vyrobena z pevných hliníkových profilů, jako podklad je použita buď vodovzdorná překližka nebo hliníkový plech. Povrch tvoří deska z gumového granulátu za tepla slisovaného, který je velmi houževnatý. Hrany jsou ochráněny proti odtržení a zatékání hliníkovým ,tenkostěnným úhelníčkem. Sudy jsou vyrobeny ze silného odolného plastu. Překážka odpovídá požadavkům FCI a je určena k celoročnímu užívání ve venkovním i vnitřním prostředí.

 Cena od 20 900 Kč

 

 

 

Ostatní kynologické překážky

   Kynologické áčko dle NZŘ

  

Rám áčka je vyroben z pevných hliníkových profilů, v kombinaci s dřevěnými, hoblovanými hranoly. Podklad tvoří vodovzdorná překližka, finální povrch - dlouhovlasá umělá tráva. Na šikmých plochách jsou umístěny pomocné dřevěné latě. Hrany áčka jsou chráněny hliníkovým, tenkostěnným úhelníčkem ve tvaru L, zabraňujícím odtržení povrchu. Šikmé plochy jsou vzájemně spojeny pomocí zinkovaných řetězů a umožňují různé nastavení výšky áčka. Všechny dřevěné prvky jsou ošetřeny kvalitní tenkovrstvou lazurou. Vršek áčka je opatřen originální vložkou, která vymezuje mezeru při přestavování výšky áčka tak, aby bylo bezpečné pro pejsky.

 Cena této překážky je 18 800 Kč, celohliníkové provedení 24 300 Kč

 

 


 

   Skládací výstavní rampa

  

Rampa je vyrobena z hliníkových profilů, podklad tvoří hliníkový plech, na kterém je nalepena protiskluzová guma. Hrany jsou chráněny proti odtržení tenkostěnným úhelníčkem. Rampa je složena z výstavního stolku, který má sklopné podpěry a ze stoupací rampy, která umožní plynulý výstup psa na samotný výstavní stůl. Rampa se dá jednoduše složit, tak, že manipulace a doprava je s ní naprosto jednoduchá a ve složeném stavu nezabírá moc místa a díky použití hliníku je i lehká.

 Cena od 11 800 Kč

 

 


 

Pro štěňata

     Jídelna pro štěňata

Znáte to: jdete nakrmit štěněcí smečku a ta se vám plete pod nohama a vy nevíte, kterému dát jeho misku nejdřív.
  Máme pro vás elegantní řešení - jídelnu pro štěňata.
Jednoduché servírování, přehled o tom, kolik které štěně snědlo, rychlý a pohodlný úklid. Jídelna je vyrobena ze smrkových hoblovaných latí, povrch z vodovzdorné překližky, do které jsou vsazeny nerezové misky. Velikost a počet misek dodáme podle vašich požadavků.
  Cena podle velikosti a počtu misek od 500 Kč

 

 


Kontaktní údaje

Štěpán Emmer
Bítovčice 68    PSČ: 588 22
IČO: 62795091 stepan.emmer@centrum.cz Tel.:  724 894 755

  Galerie našich výrobků