Pro dílnu a garáž

Pro vaší dílnu nebo garáž vyrobíme stolky pod dílenské nářadí (pokosové pilky, brusky atd.) na kolečkách nebo stavitelných nožkách.

Pro přepravu kol vašeho auta do servisu nabízíme praktický přepravní rám, který zabrání nežádoucímu pohybu přepravovaných kol.

Jsme připraveni vám vyrobit dle přání různé další doplňky do vaší dílny a garáže.

 

 

 

     Přepravní rám na kola od automobilu - 1 850 Kč

Také na podzim a na jaře řešíte, jak převézt kola vašeho motorového miláčka do servisu?
      Máme pro vás šikovnou vychytávku!

Pořiďte si náš přepravní rám, ve kterém snadno a bezpečně převezete kola na přezutí do servisu nebo ve kterém sadu náhradních kol můžete bezpečně uskladnit v garáži. Rám je vyroben z Al profilů, je lehký a přitom pevný. Manipulace s ním je velmi snadná a komfortní. Základní rám vložíte do kufru vašeho automobilu, do něj postupně naskládáte všechna 4 kola a na ně nasadíte druhou část rámu. Pomocí pružných upínacích šňůr připevněných po stranách horního rámu, jej spojíte se spodním rámem. Takto zajištěná kola se během jízdy ani nepohnou a vy je bezpečně dopravíte do servisu na přezutí. Rozměry rámu vyhovují běžně používaným velikostem automobilních kol. Přesto není problém vyrobit rám podle vašich specifických požadavků.


  
 
  
 

 


 

     Dílenský stolek

Stolek, základní provedení dle foto ( d-60, š-50, v-70 cm) cena 1 980 Kč
- s kolečkama - 2 480 Kč
- jedna police navíc + 400 Kč

Také neustále řešíte kam nainstalovat vaše elektrické pomocníky v dílně? Nabízíme jednoduché řešení. Vyrobíme vám stolek pod elektrické nářadí (pokosovou pilu, brusku atd.) přesně podle vašich představ a libovolných rozměrů. Stolek vyrobíme z pevného Al profilu, police a vrchní deska je z voděodolné překližky, stolek může být na kolečkách nebo na výškově stavitelných nožkách, s libovolným počtem polic. Rádi vám vyhovíme, pokud si přejete na horní desku jiný materiál (PVC,dřevo,ocel.desku...).

  
 

 


     Ostatní

Podle vašich požadavků můžeme vyrobit i další produkty

     Příklad:

Stojánek na rozplňovací hadičku pro laboratoře - na přání zákazníka

 
  Kontaktní údaje

Štěpán Emmer
Bítovčice 68    PSČ: 588 22
IČO: 62795091 stepan.emmer@centrum.cz Tel.:  724 894 755

  Galerie našich výrobků